Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Swarmers - hubení hmyzu

  12:00aktualizováno  29. března 6:53
Mnoho z vás určitě nenávidí všechen ten obtížný hmyz, který nejen svým odporným bzučením dokáže člověka pořádně otrávit. Ve hře Swarmers si to s takovým hmyzem můžete rozdat, i když vás určitě překvapí, jak je těžké se s tou havětí vypořádat!

Swarmers

Platforma: Freeware
Výrobce: CultMedia

Stáhnout

SwarmersMnoho z vás určitě nenávidí všechen ten obtížný hmyz, který nejen svým odporným bzučením dokáže člověka pořádně otrávit. Ve hře Swarmers si to s takovým hmyzem můžete rozdat, i když vás určitě překvapí, jak je těžké se s tou havětí vypořádat!

Swarmers je akční 3D sci-fi hra, která umožňuje odpůrcům všeho hmyzu pořádně se zabavit tím, že zkrátka zabije všechny mravence, mouchy a různou další havěť. Nebude to však jednoduché. Určitě víte, jak je těžké vypořádat se s normální mouchou. Zde tu kolem vás poletují obří mouchy asi stejně velké jako vaše bojová vesmírná loď, kterou budete mít ve hře  k dispozici.

SwarmersAle jak tomu doopravdy je? Hra Swarmers poskytuje svému hráči i jednoduchý příběh, který vše vysvětluje. Na začátku hry se ocitáte ve vaší vesmírné lodi, nesoucí název Bug Buster (v překladu něco jako hubič obtížného hmyzu) a před sebou máte jen jakýsi kopcovitý terén. Po přečtení příběhu zjistíte, že tyto kopce patří planetě Formica, která byla infikována nepřátelskými mravenčími mutanty. Vaším úkolem je zastavit a zničit všechny tyto mravence a budete se divit, jak je to doopravdy těžké. Mravenci totiž neobyčejně rychle zakládají nová a nová mravenčí vajíčka, z nichž se valí noví a noví obří mravenci. Proto je třeba rychle jednat a bude zde zapotřebí stanovit si tu nejlepší taktiku. Je přece jen jednodušší ničit mravenčí kokony a ničit mutantský  život již na začátku než jen bezhlavě střílet do pobíhajících mravenců. Přitom, než zabijete jednoho, z vajíčka se vyvinou hned dva další mravenci. Je třeba říci, že mravenci nejsou tak nebezpeční, jako to, v co se zanedlouho promění. Na jejich trupu se objeví křídla, což znamená akutní nebezpečí pro vás a vaši loď. SwarmersTyto létající mutace obyčejné mouchy domácí jsou velice agresivní, zvlášť ve chvíli kdy se se svou lodí přiblížíte do jejich blízkosti nebo snad dokonce do blízkosti obřích vajíček. Bude jen na vás, jak se s tímto problémem vyrovnáte.

Samotná hra se může pochlubit dobrou grafikou, a opravdu výbornou hratelností. Také zvuk je na úrovni, dočasným hitem se pro mě stala písnička, která doprovází boje na planetě Formica. Také se vám zaručuji, že u hry vydržíte a nepřestanete dřív, než se všechna vajíčka poskytující mutantský život změní jen na hromádku slizu.

Ovládání hry je jedno z nejjednodušších. Pohyb vesmírné lodi je zajištěn myší, zrychlujete mezerníkem a smrtonosný pozdrav do těl hmyzu posíláte levým tlačítkem myši. SwarmersObtížnost hry si můžete nastavit v začátečním menu. Na výběr je z pěti úrovní. Tyto úrovně jsou odstupňované podle počtu vajíček na začátku hry a podle rychlosti mravenců, takže v první úrovni VERY EASY na planetě najdete jen dvě vajíčka a mravenci budou asi stejně rychlí jako hlemýžďí stádo, kdežto v páté úrovni TOO HARD na vás na začátku čeká hned 8 vajíček a pohyb mravenců je mnohonásobně větší než má vaše loď. Takže na řadu nepřijde nic jiného než šikovné manévry v kopcovitém terénu.

Myslím, že když si tuto hru stáhnete, určitě neprohloupíte. Stojí za to si ji vyzkoušet i díky přijatelné velikosti. Zvláště zábavná se stane pro ty, kteří ve svém raném věku s oblibou trhali mouchám všechny končetiny.

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

V Boolean Escape přežijete jen díky vlídnosti jiného hráče

Boolean Escape

Ačkoliv je svět této inovativní hry omezený jen na několik místností a podřizuje se přísné dvouhodnotové logice, dokáže...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz