Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Take A Break – návod

  12:00aktualizováno  4. února 7:51
Take A Break nepatří k nejdelším adventurám, některé její puzzly jsou ale docela obtížné, a tak kompletní návod, kterak Alovi pomoci utéci z práce, určitě přijde vhod.

V kanceláři otevřete šuplík a vyberte z něj co můžete, seberte fůru práce, použijte papír na stole, napište na něj Miltonovo falešné doznání, pak seberte ještě černou kazetu ze země, zavolejte telefonem a potvrďte rezervaci dovolené a vyjděte zase ven. Pak jděte do místnosti uklízeče, seberte mop, rozdělte jeho části, seberte kyblík, naplňte ho vodou a mop namočte. Ještě ukradněte klacky v levé části místnosti a vyjděte ven. Pokračujte k Barneymu, seberte mu zvonek z police v zadní části místnosti a zkuste si přetočit kazetu. Pak použijte zvonek ve druhé části chodby, přilepte ho na alarm lepidlem a zkuste odejít nouzovým východem.

Jděte k Miltonovi, promluvte si s ním o všem možném, pak seberte z jeho stolu papír s podpisem a použijte ho na doznání. Vylepšené doznání mu ukažte a dejte mu svou práci. Pak jděte k Barneymu, seberte barvu z polic v zadní části místnosti, použijte černou kazetu na světlo alarmu. Z peněženky vytáhněte kreditku a použijte ji na otevření spodní části alarmu, polijte reproduktor vodou a následně přetočte kazetu. Teď se nic nenahrává. Jděte k sobě do kanceláře, použijte na židli násadu od mopu, na ni lepidlo, pak klacíky jako ruce, vylijte kýbl vody v uklízečské místnosti a nasaďte ho jako hlavu. Na kýbl položte mokrý mop a polijte ho černou barvou, tužkou pak nakreslete na obličej oči a ústa. Nyní už můžete vyrazit za sluncem pomocí nouzového východu. Dejte si pauzu!

Autor:


Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...Další z rubriky

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Novinky ze světa nezávislých her - série Playboy se vrací

Botanicula

Nová hra od týmu Amanita Design, pokračování legendární série Playboy nebo soundtracky z nezávislých her za akční cenu.Najdete na iDNES.cz