Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Take A Break – návod

  12:00aktualizováno  4. února 7:51
Take A Break nepatří k nejdelším adventurám, některé její puzzly jsou ale docela obtížné, a tak kompletní návod, kterak Alovi pomoci utéci z práce, určitě přijde vhod.

V kanceláři otevřete šuplík a vyberte z něj co můžete, seberte fůru práce, použijte papír na stole, napište na něj Miltonovo falešné doznání, pak seberte ještě černou kazetu ze země, zavolejte telefonem a potvrďte rezervaci dovolené a vyjděte zase ven. Pak jděte do místnosti uklízeče, seberte mop, rozdělte jeho části, seberte kyblík, naplňte ho vodou a mop namočte. Ještě ukradněte klacky v levé části místnosti a vyjděte ven. Pokračujte k Barneymu, seberte mu zvonek z police v zadní části místnosti a zkuste si přetočit kazetu. Pak použijte zvonek ve druhé části chodby, přilepte ho na alarm lepidlem a zkuste odejít nouzovým východem.

Jděte k Miltonovi, promluvte si s ním o všem možném, pak seberte z jeho stolu papír s podpisem a použijte ho na doznání. Vylepšené doznání mu ukažte a dejte mu svou práci. Pak jděte k Barneymu, seberte barvu z polic v zadní části místnosti, použijte černou kazetu na světlo alarmu. Z peněženky vytáhněte kreditku a použijte ji na otevření spodní části alarmu, polijte reproduktor vodou a následně přetočte kazetu. Teď se nic nenahrává. Jděte k sobě do kanceláře, použijte na židli násadu od mopu, na ni lepidlo, pak klacíky jako ruce, vylijte kýbl vody v uklízečské místnosti a nasaďte ho jako hlavu. Na kýbl položte mokrý mop a polijte ho černou barvou, tužkou pak nakreslete na obličej oči a ústa. Nyní už můžete vyrazit za sluncem pomocí nouzového východu. Dejte si pauzu!

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...Najdete na iDNES.cz