Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Talk Show Riot - vymlaťte všechny!!!

  12:00aktualizováno  1. listopadu 10:18
Máte chuť někoho zmlátit, nebo všem kolem udělit pořádnou nakládačku? Brání vám v tom jenom obavy, že byste mohli něco slíznout také? Pak jste se ocitli na správném místě, můžete vymlátit všechny kolem sebe a nikdo se nemůže bránit, všichni jsou pouhými fackovacími panáky, které zlikvidujete naprosto bezpečně, bez obav a pohodlně.

Talk Show Riot

Platforma: Freeware
Výrobce: Biebersoft

Stáhnout

Talk Show Riot

Tato kreslená 2D akční hra je skutečným pokladem, ba dokonce skvostem pro každého, kdo se rád pere a zabíjí, při čemž má obavy sám o sebe, o svoje zdraví, neřku-li život. Jestliže už někoho přestalo bavit přemýšlet nad hraním hry a zjišťovat různé fígle, jak se bránit a zachraňovat přidělené životy, po jejich ztrátě se znovu vracet na začátek hry, tak zde se něčeho podobného nemusíte vůbec obávat. Objevující se postavičky můžete zmlátit až k smrti naprosto beztrestně, ony se nemohou a zřejmě ani nechtějí bránit, takže se můžete na nich odreagovat a vybít si na nich svůj vztek, obzvláště máte-li potlačované násilnické sklony. O co tedy v této opravdu jednoduché hře vlastně jde?

Hned na začátku si můžete vybrat z jedenácti postaviček tu, která bude oním rváčem, který odsoudí deset zbylých postav do role fackovacích a nic nemohoucích panáků, které můžete umlátit podle toho, v jakém pořadí se objevují. Vskutku se nemusíte ničeho obávat, za tuto svoji činnost jste ještě bodováni, stávající dosažený počet bodů za zabité postavičky můžete sledovat vpravo nahoře na obrazovce, vlevo nahoře potom vidíte ubíhající časový limit, který je jediným vážným nepřítelem, který se v této hře nachází. Začnete s časovým limitem 100 sekund a čas neúprosně ubíhá, takže se musíte opravdu činit, chcete-li dosáhnout vynikajícího bodového ohodnocení.

Talk Show Riot

Podaří-li se vám to, budete odměněni tím, že se můžete po uběhnutí časového limitu zapsat do výsledkové listiny svým jménem a tak se dále snažit o zlepšení vašeho bodování a neustále si ho porovnávat. Budete- li skutečně vynikajícími rváči, podaří se vám vymazat z nejvyššího skóre všechny předešlé hráče, jejichž bodové hodnocení tam již bylo předem vloženo samotnými autory hry. Při spuštění hry budete přivítáni milou až podmanivou hudbou, která ovšem po zahájení hry zmlkne. Na výběr pro zabíjení máte celkem pět druhů zbraní, zástěru, hůlku, vlastní ruku, váleček na těsto a boxerskou rukavici, ta je skutečně nejefektivnější, radím proto zabíjet pomocí ní.

Talk Show Riot

Všechny rány, které kolem sebe rozdáváte, jsou skvěle ozvučeny, každý zásah jiným druhem zbraně je zvukově odlišný. Hra má dobré a nenáročné ovládání, před zahájením hry si můžete vybrat, čím chcete hru ovládat, zda joystickem, nebo klávesnicí. Doporučuji si vybrat klávesnici, je to velmi jednoduché. Pro výběr ovládání stiskněte současně Ctrl+Y, do hry se dostanete klepnutím na Shift, zbraně volíte opět Ctrl a fackujete Shiftem. Směr útoku i pohyb v místnosti určujete kurzorovými klávesami, pro změnu směru útoku pouhým kliknutím a pro pohyb po obrazovce přidržením. Jak sami uvidíte, není to nic těžkého, zahrát si proto můžete v dokonalé pohodě.

Závěrem bych vás chtěla ještě upozornit na to, že pokud po ukončení hry chvíli vydržíte, dostanete se automaticky na stránky autorů hry, jistě stojí za to si je prohlédnout. Ještě jedno malé doporučení, hru je možno hrát pouze v okně, ale je ji možno roztáhnout na celou plochu. V tom druhém případě ovšem se nelze, alespoň mně se to nepodařilo, dostat ze hry jinak, než studeným restartem, Ctrl+Alt+delete a pak kliknout na Ukončit úlohu a jste zpět na ploše vašeho PC.

Autor:


Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...Další z rubriky

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...Najdete na iDNES.cz