Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Terror Shooter - variace na Counter-Strike

  12:00aktualizováno  6. října 9:59
Ocitáte se na křižovatce dvou úzkých uliček, kde mají svou základnu nebezpeční teroristé. Na vás je, abyste obě tyto strany bedlivě hlídali a každého teroristu nělítostně zatřelili. nebude to v žádném případě jednoduché ...
50

Terror Shooter 2

Platforma: Freeware
Výrobce: MeisterPoPo, Erasor

Stáhnout

Terror ShooterO populárním Half-Life a jeho modifikaci Counter-Strike, která se zaslouženě drží na první příčce nejhranějších multiplayerových akcí, asi neslyšel jen málokdo. Teprve před nedávnem jsme vám představili volně šiřitelnou 2D variaci, která sklidila až překvapivě úspěšné výsledky. V Terror Shooter 2 se také postavíme do role nekompromisního policisty, jehož jediným úkolem bude  zbavovat se všech teroristů, jež se mu dostanou pod ruku.

Zpočátku nejste otravováni žádným složitým nastavováním, nýbrž prakticky okamžitě vhozeni do hry. Žádnou promakanou komplexní 3D akci od Terror Shooter 2 nečekejte, svým principem by se hra spíše než k plnohodnotným akčním hrám dala přirovnat k tisícému klonu Moorhuhn, ovšem nutno podotknout, že ve vcelku zdařilé formě.

Asi největší zápor hry tkví v počtu místností, jimiž si projdete, který je omezen pouze na jednu jedinou. Vaše poTerror Shooterstava totiž bude pevně ukotvena na jakési „křižovatce“ dvou chodeb, jež budete nuceni neustálým otáčením kurzorovými klávesami kontrolovat. Jedna z chodeb je zaskládána bednami, za nimiž je s největší pravděpodobností umístěna nějaká líheň teroristů či jejich doupě, neboť z oněch míst budou v průběhu hraní vylézat stále nové a nové postavy. Pokud však ihned po jejich spatření nezahájíte intenzivní palbu a nepošlete je v co možná nejkratším čase do věčných lovišť, začnou po vás střílet, což se nemile projeví na ukazateli  zdraví. To byste si měli ochraňovat ze všech nejvíce, neboť ve hře nenarazíte ani na jedinou uzdravovací lékárničku, která by vám jej o něco málo zvýšila. Po tom, co tedy dosáhnete nuly, nejenže umíráte, nýbrž pochopitelně končí také samotná hra a vám nezbývá, než pouze zapsat své skóre do tabulky nejlepších hráčů, jestliže jste byli pochopitelně dosti šikovní. Za každého úspěšně zabitého teroristu totiž budete odměňováTerror Shooterni určitým počtem bodů. Pozor si však musíte dávat na letadlo, jež se vznáší za plotem v druhé chodbě. Střelíte-li totiž do něj, přijdete okamžitě o veškeré nastřádané bodíky.

Po technické stránce (ostatně stejně jako po té hratelnostní) je hra více-méně průměrnou. Obě části chodby jsou sice velice pěkně vyvedeny, nicméně díky jejich uboze malému počtu se stereotyp dostaví daleko dříve, než jste mohli čekat. Zvuky ve hře se omezují na občas se ozývající zděšené výkřiky unesených osob či na hulákání teroristů, kteří vás chtějí nepochopitelně upozornit na svou přítomnost. Hudba na pozadí je také zdařilá, dynamická a skvěle podkresluje onu atmosféru. Co dodat na závěr? Jestli hledáte lehce nadprůměrnou a zábavnou variaci Moorhuhn, pak určitě Terror Shooter 2 vyzkoušejte. Přeji příjemnou zábavu.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

79 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 62 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

Dark Devotion je převedeni milovaných Dark Souls do dvou rozměrů

Dark Devotion

Máte rádi akční rubačky, obtížné souboje na ostří meče, smrt číhající na každém rohu a nefér herní mechaniky. Tak to...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....Najdete na iDNES.cz