Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

The Book of Spells 4 – návod

  12:00aktualizováno  2. srpna 7:41
Poslední, čtvrtý díl Book of Spells je tady – a chybět nemůže ani obsáhlý návod, který všem zakyslíkům poradí, jak dotáhnout epickou řeckou fantasy adventuru do úplného a definitivního konce…

The Book of Spells 4 Jděte na pláž a rozsekněte mečem uzel. Seberte lano [1,1] a přeplavte se loďkou na ostrov. Seberte červenou mušli [1,2] a prozkoumejte ji v inventáři. Najdete stranu do knihy kouzel [1,3]. Zadnejte ji dovnitř a vraťte se na pevninu [10,13]. Jděte do jeskyně – zakopnete o divnou věc na zemi. Podívejte se na ni [1,14], přivažte k ní lano a zkuste ji vytáhnout ven [2,16]. Přečtěte si, co je napsáno nahoře [1,17] a vezměte si zpátky své lano [1,18].

Jděte do lesa a vezměte si hůl [1,19]. Pak se přeplavte na ostrůvek a v lese utrhněte květinu [1,20]. Dejte ji holiči [1,21] a vezměte si vlnu z koše [1,22]. Zamotejte ji do prostěradla [1,23] a pomocí holičových jehel a nití z toho vyrobte parádní měkký polštář [2,25]. Jednu jehlu si dokonce budete moci ponechat. Vraťte se na velký ostrov a jděte k mostu. Vyměňte s ptákem polštář za mapu – bohužel ale uletí [1,26]. Jděte do lesa a promluvte si s králíkem, který ji chce sežrat. Jděte na poušť a ukradněte sněhulákovi z písku mrkev [1,27] a doneste ji králíkovi [1,28]. Teď můžete konečně sebrat mapu [1,29].

Jděte na malý ostrůvek a pomocí mapy projděte lesem [5,34]. Promluvte si s hlídačem, pak si prohlédněte zámek a znovu si s ním promluvte. Jděte doleva a promluvte si s vězněm, pak použijte jehlu na hůl [1,35] a seberte kus kamene z hromady. The Book of Spells 4 Dejte hlídači whisky a počkejte si, až usne. Seberte láhev ze země – získáte negativ jeho otisků prstů [3,38]. Podívejte se na mapu – je to vlastně stránka z knihy kouzel [1,39], takže ji tam promptně zandejte [10,49].

Vyrobte si harpunu [1,50] pomocí lana a ukradněte trpaslíkovi stránku z knihy kouzel [1,51]. Opět ji zandejte dovnitř [10,61]. Jděte k majáku a podívejte se na skály. Válí se tam stránka [1,62], takže ji vytáhněte harpunou a zandejte do knihy [10,72]. Jděte na pláž a podívejte se na uříznutou palmu, na které visí houpací síť [1,73]. Seberte odtamtud kus jakési podivné hmoty a otiskněte do ní strážcovy prsty z láhve [1,74]. Použijte otisky na zámek u vězení a osvoboďte strážce majáku [1,75].

Jděte do majáku a promluvte si s ním, pak najděte v hromadě papírů v knihovně stránku a vraťte ji také do knihy [11,86]. Vyjděte po schodech a dejte supovi prsten [1,87]. Pak si otevřete padací dveře [1,88] a projděte tajnou chodbou do vesnice [1,89]. Projděte dále a dejte knihu chlapci. Bohužel, je to zlý válečník, ale naštěstí vše opět zachrání Spyros [1,90]. Zkuste mu dát knihu znovu, dokud to půjde [3,93], pak vejděte do Woodieho fast foodu a vychutnejte si závěrečnou animaci [1,94].

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

Rozhovor s Danielem Viktorinem

Rozhovor - Daniel Viktorin

O chystaných projektech, prodejích shareware her na našem trhu i nové online hře jsme si povídali s naším bývalým...

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.Najdete na iDNES.cz