Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

The New Adventures of Zak McKracken – návod

  12:00aktualizováno  10. května 8:04
Freewarové pokračování slavné hry od Lucas Arts si jistě zaslouží kompletní servis. A k tomu vedle podrobné recenze jistě patří i neméně podrobný návod…

The New Adventures of Zak McKracken V Zakově ložnici posuňte květináč – najdete pod ním Zakovu kreditní kartu. Pokud tu není, může být ještě pod kobercem v rohu nebo ve skříni pod umyvadlem. Každopádně až ji najdete, vyjděte z ložnice, vezměte dálkové ovládání a použijte ho na televizi. Jděte vpravo a seberte nůž a malý klíček. Vyjděte ven ze dveří. Použijte na poštovní schránku klíček a vyberte si poštu. Jděte do Harry’s Mondo Video. Vezměte si zde video – zaplaťte kartou – a opusťte obchod. Dále jděte do ulice u autobusu a vejděte do Lou’s Loans. Zde si kupte motorovou pilu a fotoaparát. Vyjděte ven a použijte svou kartu na červené dveře. Na krabici použijte nůž. Potom použijte kanystr na motorovou pilu a naplňte ji beznínem. Vezměte si černou knihu ze třetí police odspoda. Jděte zpět ven a k autobusu. Použijte na něj motorovou pilu a následně použijte rezervační terminál k letu do Bogoty a jděte na západ.

The New Adventures of Zak McKracken V Bogotě projděte džunglí a promluvte si s únosci. Vraťte se zpět do Ameriky, tentokrát ale do Seattlu (musíte přes San Francisco). Prodavači hned za letištní halou dejte kupón, který jste našli v poště. Dostanete kus starého sýra. Leťte do Miami, pak do Londýna a konečně do Berlína. Tam dejte nejprve videokazetu ženě, která hlídá muzeum, načež seberte kost úplně vpravo na noze pravého dinosaura. Leťte do Říma, Cairo a Kinshasy.

V Kinshase projděte džunglí a vejděte do chýše úplně vlevo. Seberte desku úplně vlevo na zdi a vraťte se na letiště. Leťte do Windhoeku. Tam použijte na písek dinosauří kost a vezměte si kýbl a lopatu. Vraťte se na letiště a leťte do Kinshasy, Caira, Říma, Berlína, Moskvy, Pekingu a Šanghaje. The New Adventures of Zak McKracken Tam použijte ponorku a pak se vraťte na letiště a leťte do Pekingu a následně do Hanoje. Tady použijte kýbl a lopatu na květiny. Vraťte se na letiště a leťte do Pekingu, San Francisca a Brasilie.

Projděte přes džungli na druhou stranu a promluvte si se šamanem. Dejte mu květinu. Vraťte se na letiště a leťte do Londýna a do Paříže. Použijte na hamburger anestetikum a dejte ho hlídači. Použijte fotoaparát na Monu Lisu. Vraťte se na letiště a leťte do San Francisca. Tam jděte do Lou’s Loans a nechte si fotku vyvolat. Jděte před svůj dům a použijte klíčky od auta na Mercury. Použijte pilu na autobus a leťte do Bogoty. Tam použijte rám na fotku a dejte únoscům falešnou Monu Lisu. Zachránili jste svou přítelkyni, bude ale ještě nutné pomoci Leslie a Melisse, které jsou uvězněny na Měsíci a dochází jim vzduch, a co hůř, i kafe.

The New Adventures of Zak McKracken Vraťte se na letiště a leťte do Brasilie a pak do Londýna. Projděte skrz plot ke Stonehenge. Použijte baterii z automobilu na oltář. Vraťte se na letiště a leťte do Říma. Tam jděte do Snuckey’s Pizzeria a promluvte si s Luigim. Dejte mu starý sýr a vraťte se na letiště. Leťte do Berlína a pak do Bernu. Tam projděte branou. Vezměte zařízení a použijte nabitou baterii na tractor emitter. Dejte pizzu hlídači a vraťte se na letiště. Leťte do Berlína a do Pekingu, tam použijte tractor emitter na Měsíc. Kosmonautky jsou zachráněny a druhý neoficiální díl klasické adventury Zak McKracken je za vámi, gratuluji!

The New Adventures of Zak McKracken The New Adventures of Zak McKracken The New Adventures of Zak McKracken

Autor:


Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....Najdete na iDNES.cz