Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

The New Adventures of Zak McKracken – návod

  12:00aktualizováno  10. května 8:04
Freewarové pokračování slavné hry od Lucas Arts si jistě zaslouží kompletní servis. A k tomu vedle podrobné recenze jistě patří i neméně podrobný návod…

The New Adventures of Zak McKracken V Zakově ložnici posuňte květináč – najdete pod ním Zakovu kreditní kartu. Pokud tu není, může být ještě pod kobercem v rohu nebo ve skříni pod umyvadlem. Každopádně až ji najdete, vyjděte z ložnice, vezměte dálkové ovládání a použijte ho na televizi. Jděte vpravo a seberte nůž a malý klíček. Vyjděte ven ze dveří. Použijte na poštovní schránku klíček a vyberte si poštu. Jděte do Harry’s Mondo Video. Vezměte si zde video – zaplaťte kartou – a opusťte obchod. Dále jděte do ulice u autobusu a vejděte do Lou’s Loans. Zde si kupte motorovou pilu a fotoaparát. Vyjděte ven a použijte svou kartu na červené dveře. Na krabici použijte nůž. Potom použijte kanystr na motorovou pilu a naplňte ji beznínem. Vezměte si černou knihu ze třetí police odspoda. Jděte zpět ven a k autobusu. Použijte na něj motorovou pilu a následně použijte rezervační terminál k letu do Bogoty a jděte na západ.

The New Adventures of Zak McKracken V Bogotě projděte džunglí a promluvte si s únosci. Vraťte se zpět do Ameriky, tentokrát ale do Seattlu (musíte přes San Francisco). Prodavači hned za letištní halou dejte kupón, který jste našli v poště. Dostanete kus starého sýra. Leťte do Miami, pak do Londýna a konečně do Berlína. Tam dejte nejprve videokazetu ženě, která hlídá muzeum, načež seberte kost úplně vpravo na noze pravého dinosaura. Leťte do Říma, Cairo a Kinshasy.

V Kinshase projděte džunglí a vejděte do chýše úplně vlevo. Seberte desku úplně vlevo na zdi a vraťte se na letiště. Leťte do Windhoeku. Tam použijte na písek dinosauří kost a vezměte si kýbl a lopatu. Vraťte se na letiště a leťte do Kinshasy, Caira, Říma, Berlína, Moskvy, Pekingu a Šanghaje. The New Adventures of Zak McKracken Tam použijte ponorku a pak se vraťte na letiště a leťte do Pekingu a následně do Hanoje. Tady použijte kýbl a lopatu na květiny. Vraťte se na letiště a leťte do Pekingu, San Francisca a Brasilie.

Projděte přes džungli na druhou stranu a promluvte si se šamanem. Dejte mu květinu. Vraťte se na letiště a leťte do Londýna a do Paříže. Použijte na hamburger anestetikum a dejte ho hlídači. Použijte fotoaparát na Monu Lisu. Vraťte se na letiště a leťte do San Francisca. Tam jděte do Lou’s Loans a nechte si fotku vyvolat. Jděte před svůj dům a použijte klíčky od auta na Mercury. Použijte pilu na autobus a leťte do Bogoty. Tam použijte rám na fotku a dejte únoscům falešnou Monu Lisu. Zachránili jste svou přítelkyni, bude ale ještě nutné pomoci Leslie a Melisse, které jsou uvězněny na Měsíci a dochází jim vzduch, a co hůř, i kafe.

The New Adventures of Zak McKracken Vraťte se na letiště a leťte do Brasilie a pak do Londýna. Projděte skrz plot ke Stonehenge. Použijte baterii z automobilu na oltář. Vraťte se na letiště a leťte do Říma. Tam jděte do Snuckey’s Pizzeria a promluvte si s Luigim. Dejte mu starý sýr a vraťte se na letiště. Leťte do Berlína a pak do Bernu. Tam projděte branou. Vezměte zařízení a použijte nabitou baterii na tractor emitter. Dejte pizzu hlídači a vraťte se na letiště. Leťte do Berlína a do Pekingu, tam použijte tractor emitter na Měsíc. Kosmonautky jsou zachráněny a druhý neoficiální díl klasické adventury Zak McKracken je za vámi, gratuluji!

The New Adventures of Zak McKracken The New Adventures of Zak McKracken The New Adventures of Zak McKracken

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...Najdete na iDNES.cz