Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ultimate Custom Night je kompilace v podobě jedné velké noční můry

  17:00aktualizováno  17:00
Five Nights At Freddy's znova a znova. Tentokrát s volitelnou obtížností a celými pěti desítkami známých i méně známých monster. Po tomhle už rozhodně neusnete.

Ultimate Custom Night | foto: Jan Hanáček, Bonusweb.cz

85

Ultimate Custom Night

Platforma: Freeware
Výrobce: Realscawthon

  • obrovský výběr monster
  • navolit si můžete snad úplně všechno
  • skvělá atmosféra, jak je zvykem
  • hra může být dost frustrující
  • mnohdy velmi obtížné

Stáhnout
Ultimate Custom Night

Osobně jsem celému trendu ohledně Five Nights At Freddy’s nikdy nepřišel na chuť. Hru založenou na v podstatě statické obrazovce a lekačkách jsem zkrátka nedokázal docenit. No, čas ukázal, že trh je po takových zážitcích hladový a úspěch FNAF byl fenomenální.

Ultimate Custom Night

Asi je vám známo, že kromě několika oficiálních pokračování tak vznikly desítky klonů, sem tam se dokonce úplně lišících od původní hry. Ultimate Custom Night je už podle názvu něco prapodivného a mezi hrami zdarma nečekaného. Je to kompilace.

Ultimate Custom Night

Ale zase ne jen tak nějaká kompilace. Hra obsahuje přesně padesát monster, z nichž si můžete vybrat libovolný počet pro mapu, kterou budete hrát. Hra funguje podobně jako originál. Sedíte v kanceláři, přes kamerový systém sledujete chodby, neustále přepínáte mezi laptopem a kanceláří, zavíráte dveře. Zkrátka vše je při starém.

Ultimate Custom Night

Jenže, nejenom že Ultimate Custom Night nabízí ohromný počet nestvůr s rozdílným chováním, ale dělá hru dokonce ještě obtížnější a nevypočitatelnější.

Tentokrát je třeba dávat pozor na přehřívání topení, přepětí v zásuvkách, na generátor a podobně. Hra je tak desetkrát hektičtější, než původní Freddy’s.

Ultimate Custom Night

A to je zároveň největší výtka (kromě technických problémků). U kousku jako je tento je těžké najít strop, kdy už hra není zábavná, ani děsivá, ale jen traumatická.

Na druhou stranu si každý může nastavit zážitek jaký se mu zamane a na tom je myšlenka Ultimate Custom Night postavená. Kdo chce kam, pomožme mu tam?

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

85 %

Hodnocení čtenářů

0 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 0 čtenářů

Témata: noční můra

Nejčtenější

Další z rubriky

Při hraní Indagar se vám jistě vybaví Silent Hill

Indagar

Je tady nebezpečné monstrum, měnící se stěny za zvuku sirén i neoblomný časový limit. Ano, všechno je na svém správném...

V psychoanalytické The Shape On The Ground nejste hráč, jste pacient

The Shape On The Ground

Máte sklony k sadismu, depresi, nebo jste jinak sociálně nestálí? The Shape On The Ground není hra, ale psychologický...

V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz