Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vigilante - zlikvidujte bandity!

  12:00aktualizováno  25. listopadu 10:06
V ulicích města řádí nepřátelské gangy, policie je bezradná, občané se bojí vycházet do ulic. Je tedy nezbytně nutné najít někoho, kdo by dokázal zamezit řádění po zuby ozbrojených banditů a vzal tak spravedlnost do svých vlastních rukou. Pokud ovládáte asijská bojová umění, můžete se tímto hrdinou stát právě vy a zbavit město banditů.

Vigilante

Platforma: Freeware
Výrobce: Rizoud Yves

Stáhnout

Vigilante

Pokud jste se tedy pevně rozhodli, že jste ochotni zbavit město nebezpečných banditů, můžete se ihned pustit do úmorného boje s gangstery. Je to sice hodně těžký úkol, ale pokud si dokážete zjednat respekt a využít svých znalostí v bojových uměních, určitě to dokážete. Nejde pouze o to, jak přežít, musíte spousty neustále se vynořujících, dobře vyzbrojených banditů soustavně likvidovat. Jedná se o různé typy útočníků, napadání budete pankáči, krvežíznivými škrtiči, pozadu nezůstanou ani řetězy vyzbrojení černoši a různí jiní darebáci, na jejichž likvidaci musíte vždy použít jiný způsob obrany, abyste je zpacifikovali a poslali do věčných lovišť, kam samozřejmě patří.

I když se na první pohled může zdát, že na svoji obranu máte pouze možnost používat údery rukou (levý Alt) a kopance nohama ( levý Ctrl), je toto poznání klamné. Můžete totiž k těmto obranným i útočným zásahům přidat pomocí kurzorových kláves bezpočet nových kombinovaných druhů útoků, které na drzé chuligány platí a tak je soustavně likvidovat. Takže vše záleží jen na vás, jak budete zruční a obratní, vše je nutné si zkusit a řádně natrénovat, abyste z nastávajících soubojů vycházeli jako jasní vítězové. K dispozici k tomu máte pět tréninkových levelů, v kterých si můžete vše procvičit a zjistit, jaký úder platí na určitý typ zbojníka nejvíce.

Vigilante

To však zdaleka není vše, jak můžete útočníky porážet a likvidovat. Jakmile totiž některého zlikvidujete, upustí na zem zbraň, kterou vás napadl. Tu můžete okamžitě ze země sebrat a použít ji proti dalším násilníkům. Postupně tak získáte spousty zbraní, jako nože, dlouhé tyče, řetězy a dokonce i pistole, čímž se stanete mnohem nebezpečnějšími. Až si tedy vše pořádně nacvičíte, můžete se pustit do boje samotného a začít tak zbavovat město gangsterů. Na začátku obdržíte pět životů a tak se můžete probojovat až na konec levelu, kde se ovšem vždy nachází sám Boss příslušného gangu, který má však nejtužší kořínek a nejlépe také ovládá bojová umění.

Vigilante

Po jeho likvidaci se dostanete do dalšího kola a začínáte znovu s další očistou města. Pokud získáte dostatečný počet bodů za likvidaci darebáků, můžete se dokonce zapsat do tabulky nejlepších dosažených výsledků. Musíte ale dosáhnout alespoň 11000 bodů, což je nejnižší zapsaný dosažený počet. Samotné zpracování této 2D kreslené akční hry je velmi osobité a vskutku povedené, autoři jsou sice ze země Gallského kohuta, ale hra je napsána v anglickém jazyce. Jedná se pouze o remake této hry, rozhodně však stojící za povšimnutí. Grafika hry je téměř dokonalá, hudební doprovod na dobré úrovni, zvukové efekty se autorům mimořádně vydařily, jsou přímo skvělé.

Vzhledem k tomu, že požadavky na stáhnutí této opravdu pohledné hry jsou velmi malé, lze konstatovat, že zážitek, který vám připraví je naopak veliký. Pokud rádi bojujete a zúčastňujete se s chutí pouličních rvaček, máte se vskutku na co těšit. Tak už se do toho pusťte, obyvatelé města už pomoci potřebují, tak je už dále nenechávejte žít v obavách o jejich život!

Autor:


Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...

Další z rubriky

Endless Sky s otevřeným vesmírem budete hrát i stovky hodin

Endless Sky

Všechno, co byste očekávali a chtěli od vesmírné hry v Endless Sky najdete. Stovky galaxií, souboje na ostří nože,...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz