Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyhlášení Letní vývojářské soutěže VCH 2007

  12:00aktualizováno  5:13
Český komunitní server Velkej Chytrák definitivně uzavřel Velkou Letní soutěž. Konečné výsledky ovšem nebudou vyvěšeny na internetu, dojet si pro ně musíte do Prahy na slibované vyhlášení, kam si vás dovolujeme tímto pozvat.

Velkej Chytrák je největší československý server sdružující vývojáře tvořících v nástroji pro tvorbu her Game Maker. Kromě udržování komunity se tento rok pořádal již druhý ročník Letní vývojářské soutěže, který byla určen jak začínajícím tvůrcům, tak i ostříleným veteránům na poli Game Maker scény. Soutěžní téma se řídilo "smyslem života" a z necelé stovky přihlášených her propadlo sítem etap soutěže 14 her. Soutěž již byla ukončena, všechny hry jsou volně ke stažení a nyní porota složena z pořadatelů a redaktorů známých elektronických a papírových magazínů hodnotí soutěžní projekty. Vyhlášení ovšem proběhne ve velkém stylu!

Tímto Vás zveme na vyhlášení druhého ročníku Letní vývojářské soutěže! Akce je určena pro všechny zájemce o programování, a to jak pro pokročilé tak i pro laickou veřejnost. Bude možné navštívit několik workshopů, pobavit se u soutěží o hodnotné ceny - exkluzivní soutěž o pobyt v rekreačním středisku, nebo si zahrát všechny soutěžní hry přímo na akci. Cílem celé akce je zajistit kvalitní program včetně přiblížení tvorby her všem návštěvníkům. Vrcholem celé akce je slavnostní vyhlášení všech soutěžních her a předání cen výhercům.

Velkej ChytrákVelkej ChytrákVelkej Chytrák

Na akci je dobrovolné vstupné spolu s nabídkou CD s materiály ze všech workshopů, soutěžních her a dalších bonusů. Vyhlášení se koná 17. Listopadu 2007 (sobota) v Praze na Základní škole Červený Vrch od 10. hodiny. Více o umístění akce najdete na stránkách soutěže http://vyhlaseni.velkejchytrak.cz . Zváni jsou všichni zájemci o hry, mladí vývojáři a jejich doprovod i ti více odrostlejší a zkušenější. Soutěž i vyhlašování probíhá pod záštitou serveru VelkejChytrak.cz, magazínů Freegame.cz, Freehry.cz, Plnehry.cz, Hrej.cz a Level a společností Cenega, Logitech, Progamers, PG24 a PG Cyber Cafe.

Dále budou předány ceny za divácké místo - hra, která dostane nejvíce bodů z vašich hlasů. Hlasovat pro hry můžete na www.soutez.velkejchytrak.cz v sekci Hry a vývojáři. Workshopy se budou týkat přednášek od základu gamedesignu, grafické prezentace až po užití reálné fyziky ve hrách. Vyhrát nejrůznější ceny můžete i Vy! Stačí pouze přijít a užít si den v příjemné společnosti, podpořit soutěžící při napínavém vyhlášení a také se něco nového dozvědět z oblasti her! Těšíme se na vás!

Velkej ChytrákVelkej Chytrák

Bezplatnou registraci na akci a více informací najdete na www.vyhlaseni.velkejchytrak.cz .

Autor:


Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...

Další z rubriky

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz