Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Wild Whiskey Hunt - Bulánci na divokém západě

  12:00aktualizováno  12:00
Pamatujete na chytlavé Bulánky od českých Sleep Team? Gamestruction se pokusili o hru podobného stylu s mnoha novými nápady a v příjemném prostředí divokého západu. Překoná Wild Whiskey Hunt Bulánky?
70

Wild Whiskey Hunt

Platforma: Freeware
Výrobce: GameStruction

Stáhnout

WWHNa mnohokrát přejmenovávaný český tým Gamestruction po spoustech měsíců vývoje adventury Mars Colony konečně přichází s prvním dokončeným projektem, jímž se hodlá na nezávislé scéně prezentovat. Nejedná se o nic jiného než jednoduchou akční hru jménem Wild Whiskey Hunt.

Stačí jen přibližné ohledání samotného konceptu hry a bude vám jistě jasné, kterouže českou nezávislou hrou se vlastně tvůrci inspirovali. Jestliže jste se již snad přehráli precizní české Bulánky, pak si budete jistě tento projekt vychvalovat – oba dva totiž mají až nebezpečně moc společných prvků.

Pro dobro Wild Whiskey Hunt však je třeba hned na úvod uvést, že rozhodně není prachsprostou kopií již zmiňovaných Bulánků. Obsahuje totiž hned trojici herních módů a také singleplayer pro ty, kdo snad nemají po ruce vhodného kamaráda. WWH

Whiskey Hunt , Drink or die, Survivor – to je výčet oné trojice, názvy vám jistě moc nenapoví, vězte však že se jedná o hru pro dva hráče, každý z nich je vybaven jednou postavičkou neohroženého pistolníka z divokého západu. Spolu s ní pak vybaven tou správnou zbraní se vrháte na herní pole o velikosti pouhé jedné jediné obrazovky. Zde se vždy v přesně zadaných intervalech objevuje jedna flaška Whiskey a na vás je, abyste ji sebrali. V první módu pak vyhrává ten, komu se podaří co nejdříve nasWWHkládat do svých kapes těchto sklenic hned pět. V druhém naopak vyhrává ten ,komu se podaří protivníka obrat o všechny sklenice tak, že se na jeho kontě objeví nula – ovšem existuje možnost znovunabytí sklenic, neboť také v tomto módu se v zadaných intervalech objevují stále nové a nové. V psolední pak jen budete po protivníkovi střílet, čímž mu bude počet whiskey na kontě ubývat a vy se tak přibližovat jistému vítězství, které opět nastane ve chvíli, kdy protihráč dosáhne nuly. 

Hratelnost na několik málo desítek minut velice příjemná a to zejména v případě, že máte po ruce nějakého toho kamaráda na multiplayer, v němž poichopitelně tkví celá krása hry. Vytknout Wild Whiskey Hunt je ale nutno především pouze jedno jediné prostředí, které se za malou chvíli okouká. Kdo ví, třeba si tvůrce vezme tuto výtku k srdci a připraví pro hráče sadu nových map, stejně jako to udělali po vydání hry autoři Bulánků.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

62 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 41 čtenářů

Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Endless Sky s otevřeným vesmírem budete hrát i stovky hodin

Endless Sky

Všechno, co byste očekávali a chtěli od vesmírné hry v Endless Sky najdete. Stovky galaxií, souboje na ostří nože,...

Taktická City of the Shroud má nejpodivnější soubojový systém

City of the Shroud

Taktické strategie nemusejí být nutně klony X-Comu. Prapodivný příběh téhle hry předčí snad jenom sám soubojový systém,...Najdete na iDNES.cz