Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

WildHunt - lovte divokou zvěř

  12:00aktualizováno  3. května 5:12
Žádní nepříjemní a nesympatičtí mutanti, tentokráte se proti nám postaví celá zvířecí říše, v jejichž řadách nebudou chybět jak ptáci, hadi tak i mnoho dalších. Dokážete si s nimi poradit?
60

WildHunt

Platforma: Freeware
Výrobce: alspal

Stáhnout

WildHunt V případě že jste zarytými milovníky zvířat a představa, že byste nějakému byť jen některému zkřížili vlásek ve vás vzbuzuje vlnu nevole, nejspíše byste se měli této jednoduché akční arkádovce jménem WildHunt velkým obloukem vyhnout. Zabíjet se zde totiž nebudou zlí a oškliví mutanti nýbrž právě příslušníci zvířecí říše, což nemusí zrovna všem úplně sednout.

Hlavní hrdina této akce tedy není nikdo jiný než samotný lovec, vyžívající se ve střílení divoké zvěře. Právě do jeho kůže se převtělíte i vy, abyste následně za pomocí širokého zbraňového arzenálu vystříleli vše, co žije, pohybuje se a dýchá v prostoru celé hry. WildHunt

Ihned po spuštění hry si zajisté všimnete jednoho vcelku citelného záporu hry, jímž je příliš malé rozlišení, které vás bude otravovat prakticky po celou dobu hry. Místo abyste si podle současných zvyklostí užívali hru v detailní grafice a fullscreenu pod dostačujícím rozlišením, budete raději celou dobu nahlížet na malé okýnko, kde se pohybuje několik prťavých postav – a to se rozhodně většině současných namlsaných hráčů prostě nemůže líbit.

Tento „malý“ nedostatek však naštěstí vyvažují autoři samotným herním konceptem, jež se v každém případě povedl. Ačkoliv budeme mít opět tu čest s akční hopsačkoWildHunt u v tom nejčistším provedení, nepostrádá WildHunt kýžený spád a výtečnou hratelnost, která si vás k sobě připoutá na spoustu příjemně strávených minut. A to se v případě, že za pomocnou zábavu nemusíte vyplatit byť jedinou korunu v každém případě vyplatí, což? ;-)

Na celkovém příjemném dojmu ze hry se pak v každém případě podepisuje i nezanedbaný zbraňový arzenál. Ten totiž čítá hned několik zajímavých kousků a to od základní postole po samopal, odstřelovačku a další. Tyto vám budou zpřístupňovány během průchodu hrou, což by vás mohlo alespoň částečně pohánět v postupu kupředu. O to, aby nebyla po několika málo chvílích nuda se pak starají také rozmanití nepřátelé, v jejichž řadách nebudou chybět pomalí hadi, létající kachny a spousta dalších. Nebýt tedy oné pokulhávající technická stránky, mohli jsme mít nyní tu čest s „osmičkovou“ hrou, za níž by se nemuseli autoři ani v nejmenším stydět. Takto je třeba být v hodnocení o něco málo střídmější.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 14 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

bazar-sport-kola
bazar-sport-kola

Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.Najdete na iDNES.cz