Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ve Worlds Fastest Pizza máte nejnebezpečnější zaměstnání na světě

  13:00aktualizováno  13:00
Práce rozvažeče pizzy v Austrálii je šílená a také šíleně obtížná. Alespoň tak to vypadá v podání této hry, která se nejspíš snaží ustanovit světový rekord v tom, kolik druhů smrtelných nástrah na vás během hraní přichystá.
70

World Fastest Pizza

Platforma: Freeware
Výrobce: Oscar Brittain

  • opravdu stresující akce
  • náhodně generované mapy
  • originální (a šílená) hudba
  • zabít vás může snad cokoliv
  • velice přestřelená obtížnost
  • po smrti začínáte od nuly
  • nehezká a zastaralá grafika

Worlds Fastest Pizza | foto: Jan Hanáček, Bonusweb.cz

Worlds Fastest Pizza

Kdo by to řekl, že nejvíce úrazů, nebezpečenství a náhlých úmrtí zažijete jako obyčejný donašeč pizzy. V této akční arkádě musíte kličkovat mezi smrští kulek, hladových psů, střepů, krve a hrozivých nadávek jen proto, abyste našli člověka, který si objednal pizzu a vydělali si tak několik mizerných dolarů. Člověk si říká, že být námezdným vojákem na Blízkém Východě je proti tomuto dovolená v ráji.

Worlds Fastest Pizza

Ovšem, nutno dodat, že Worlds Fastest Pizza se odehrává jen a jen v Austrálii. Nikdy jsem u protinožců nebyl a tak tamější poměry mohu pozorovat jen z dokumentárních seriálů, ale jsem si docela jistý, že po roznašečích pizzy obvykle nestřílejí. Ale můžu se mýlit. A nebo je tahle hra celá špatně.

Worlds Fastest Pizza

Vaším úkolem je vydělat si přesný počet dolarů a jedinou možností příjmů je doručení pizzy do domu. To je zprvu jednoduché. Zkrátka zastavíte u dveří člověka, kdo si jídlo objednal a krabici předáte. Jenže velmi rázem se celá věc začne komplikovat. Tato hra svého dobrotivého hráče nemá ráda a tak se mu snaží život co nejvíce opepřit.

Worlds Fastest Pizza

Jednou nevíte adresu domu, podruhé se vás snaž přejet otravní cyklisté, potřetí na vás pustí dobrmany a nakonec po vás začnou dokonce pálit z automatických zbraní. A to nemluvím o jedovatých hadech, tekutých píscích, námořních minách a kosatkách. A teď si přestavte všechno tohle dohromady. Zabít vás může cokoliv.

Worlds Fastest Pizza

Mapy jsou vytvořeny tak, že jsou plné překážek a mnoho z nich je třeba obejít, ale třeba takové skleněné výplně a okna lze jednoduše proskočit. Tím se vám strhávají peníze z účtu a také trocha života, ale alespoň uniknete dotěrným nepřátelům.

Worlds Fastest Pizza

Sem tam si můžete za utržené peníze koupit nějaké vylepšení. Hodí se například kompas, který ukazuje přesně k místu, kam je třeba pizzu doručit, nebo třeba předmět, který vám dovolí zpomalovat čas.

Worlds Fastest Pizza

Worlds Fastest Pizza je velice obtížná hra plná stresu a akce, kdy se nemůžete bránit a jen utíkáte. Také nešetří černým humorem, což je vidět třeba po smrti, kdy je vám představena zpráva koronera, který vaše mrtvé tělo donašeče pizzy prozkoumal. Nečekejte, že v šíleném světě této hry přežijete dlouho. Zdá se, že tahle práce poslíčka je opravdu nebezpečnější než lov krokodýlů.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

0 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 2 čtenářů


Nejčtenější

V Port of Call vás prapodivná loď odveze do záhrobí

Port of Call

Na onom světě je všechno ve formě náznaků. Port of Call je velmi neobvyklá adventura, ve které se přes řeku Styx duše...

Of Pith and Pumpkins je veselá hříčka, u které "chytíte rapla"

Of Pith and Pumpkins

Halloween je dávno ten tam, ale hlavní hrdina této zachmuřené postřehové hry pořád pěstuje dýně. Není to ale obyčejný...Další z rubriky

Bojíte-li se hluboké vody, Blood Bath Bay ani nestahujte

Blood Bath Bay

Bojíte se hloubek a podmořských monster žijících v temných hloubkách, čekajících na svou nic netušící kořist? Pak pro...

Před nepřáteli v Brother Wake Up se budete muset perfektně schovávat

Brother Wake Up

Černobílý svět této adventury se sice podle všeho nachází ve snu, ale spíš je to pěkná noční můra. Pomalu ubíhající čas...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...Najdete na iDNES.cz