Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Život není krásný 3 - návod

  12:00aktualizováno  20. května 10:06
Hra s názvem Život není krásný se dočkala již tří pokračování. Souběžně se hrou vám přinášíme i návod, který vás provede celou hrou a pomůže vám vyřešit všechny možné problémy.

Jděte za nemocnici a vlezte do sanitky, seberte skalpel a vyjděte ven. Zabijte doktora, který vás načapá, seberte mu plášť a potom běžte do nemocnice na vrátnici, řekněte bábě, že jste doktor. Projděte na chodbu a seberte hadr. Zamiřte do čekárny, pokecejte si s chlápkem veprostřed, seberte časopis a klukovi s leprou potřeste rukou, tu můžete potom sebrat. Vraťte se na chodbu a běžte dál chodbou. Vejděte do odpočívárny pro doktory a zabijte doktora, seberte mu doktorskou kartu a vyjděte ven. Vlezte do výtahu a vyjeďte do 1. patra, pomocí skalpelu otevřete skříňku, seberte francouzák a prozkoumejte porušené dráty. Jděte na záchody a zabijte dědulu, najdete u něj injekční stříkačku. Vraťte se a jděte na lůžkové oddělení, pokecejte s chlápkem a sjeďte výtahem do přízemí. Vyjděte před nemocnici a zamiřte si to do sanitky, pomocí francouzáku otevřete plynovou bombu a nastříkejte plyn na hadr. Vraťte se do nemocnice a jděte na oční. Na skříni je morfin, naplňte s ním  injekci. Chlápka na sedačce uspěte hadrem a přistupte k němu. Skalpelem mu rozřízněte jizvu a vyndejte z ní dráty. Můžete mu taky vydloubnout oko. Vraťte se a vyjeďte výtahem do 1. patra. Jděte na lůžkové oddělení a chlápkovi dejte morfiovou injekci, obdržíte prázdného bažanta na čůrání. U výtahu spravte vedení pomocí drátů, které jste našli u chlapa na očním. Sjeďte výtahem do sklepa a jděte do skladu. Z bedny seberte doktorskou roušku. Doktora můžete zabít, anebo ho poslat zpátky do ordinace, když ho zabijete, tak u něj najdete klíčky. Vraťte se do přízemí a zajděte na chirurgii. Sestřičku uspěte hadrem a prohledejte, najdete u ní svorky. Ze stolu seberte hadičku a přistupte k pacientovi. Skalpelem mu nařízněte žílu a napojte na ni hadičku, nechte krev natéct do bažanta. Vraťte se do čekárny a dejte naplněného bažanta chlápkovi, co vás prosil o krev. Dostanete klíč od márnice. Sjeďte do sklepa a vejděte do márnice. Promluvte si s patologem, ten vás pošle pro spis Jiřího Pšeničky. Pokud jste zabili doktora ve skladu, tak se vraťte na oční a pomocí klíčků otevřete skříňku, nahlédněte tam a běžte za patologem, ten pak odejde, nebo můžete patologa jednoduše zabít francouzákem. Otevřete skříňku, najdete v ní páčidlo. Mrkněte se do knihy mrtvých, zjistíte tak, kde leží váš kámoš. Otevřete šuplík s číslem 32 a koukněte se dovnitř. Když mu chcete rozříznout břicho, tak zjistíte, že je zanesený skalpel, takže se vraťte do přízemí  do odpočívárny a v umyvadle si  skalpel umyjte, vraťte se do márnice. Kámošovi rozřízněte břicho a rozevřete ho pomocí svorek, vyndejte diamanty. Výtah přestal zase fungovat a tak pomocí páčidla otevřete ve sklepě druhé dveře. Vyjděte ven a odjeďte sanitou, čeká vás závěr hry.
 
Druhé možné zakončení hry:
Ve hře klikněte na levý kříž, který je u nápisu NEMOCNICE. Postup k získání později potřebných věcí, jako ruka, oko a časopis je popsán výše. V nemocnici dejte vrátnému časopis a potom sjeďte výtahem do "podzemí". Golemovi předejte ruku a projděte chodbou. Heslo je, jak již Golem říkal, „inferno“. Vládci tmy dejte oko a promluvte s ním, potom si můžete vybrat "dobrý" nebo "špatný" konec. Když v 2. konci vyberete květiny, objeví se obrázek planety Země. Kliknete-li na nejsevernější ostrov, objeví se vám fotka betatestera Sepyho. Když rozluštíte kód, který je napsaný na očním a napíšete ho do okna pro zadání hesla (vstup do sejfu), tak se něco stane, to už se nechejte ale překvapit.

Autor:


Témata: Země (planeta)

Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

recept-na-domaci-pohankove-mleko
recept-na-domaci-pohankove-mleko

Skvělá alternativa běžného mléka, kterou ocení všichni alergici.Najdete na iDNES.cz