Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Život není krásný 4 - návod

  12:00aktualizováno  22. listopadu 9:28
I když hra Život Není Krásný 4 - Back To The Days není nijak přehnaně obtížná, jistě vám přijde vhod návod pro případ, že byste snad někde zakysli.

Rady do úvodu:

 • pokud nebudete mít dostatek hitpointů a situace to bude umožňovat, utečte a nechte se ošetřit v ordinaci, nikdy nevíte, kdo na vás po cestě zaútočí
 • pamatujte, že z každého zabitého nepřítele získáte určitý finanční obnos a zkušenosti, takže se střetům nevyhýbejte
 • průběžně si kupujte lepší zbraně dle vaší finanční situace
 • vždy u sebe mějte jednu dávku drog pro zlepšení zdravotního stavu
 • ukládejte tak často, jak to jen bude možné

  Začínáte ve svém bytě. Rozsviťte světlo v předsíni pomocí vypínače a vydejte se na chodbu. Domovníka si prozatím nevšímejte a vydejte se ven směrem k obchodu. Jděte do jeho zadní části, kde naleznete bezdomovce, kterého připravte o život. Získáte kleště a cigaretu. Vraťte se zpátky do bytu a na skříň použijte kleště, získáte kartičku pojištěnce, díky níž vás za malý poplatek ošetří lékař v místní ordinaci. Při cestě ven z bytu prokecněte domovníka a slibte mu pomoc s vandaly. Dostanete klíč od sklepa. Do něj se vydejte a zlikvidujte všechny nezbedníky.

  Poté se vraťte k domovníkovi - získáte peníze a klíč od poštovní schránky. Tu hned vybrakujte, najdete vzkaz. Prohlédněte jej a z bytu zavolejte na uvedené číslo. Jděte na mapu a vydejte se k obchodu. Promluvte s dealerem drog a on vám sdělí polohu romské komunity, do které se vydejte. Na zemi seberte jeden kamínek a u vstupu odpovězte správně na otázku a promluvte si s králem a ptejte se na nový gang. Dá vám úkol, který s vaším problémem moc nesouvisí, ale bohužel je třeba jej vyřešit. Při odchodu od krále seberte na zemi ležící pohrabáč.

  Jděte k vile a do pravého horního okna hoďte kamínek. Seznámíte se s Rusem, autorem tajemného dopisu ve vaší schránce. Sdělí vám polohu skladiště, ve které sídlí gang, který chcete zničit. Vydejte se k němu. Ze země zde seberte plechovku spreje a vydejte se k obchodu. Zde jděte dozadu, kde jste zmasakrovali bezdomovce a pohrabáčem otevřete kanál. Ve stokách zlikvidujte všechny bezdomovce a vydejte se k druhému východu, který ústí do zavřeného obchodu. Z police seberte vodku a z krabice foťák a cigarety, vyjděte se zpět.

  U kanálu nad zabitým bezdomovcem nasprejujte zeď a poté dílko vyfoťte a běžte jej ukázat cikánskému králi. Dostanete další úkol – zabít Suhraje. Tak do toho. Vymlaťte všechny jeho nohsledy, ale zjistíte, že Suhraj uteče. Tuto novinku běžte sdělit králi, který bude dělat, že si nic nepamatuje. Běžte k doktorovi a kupte lék na schizofrenii, který vložte do vodky a dejte ji cikánskému králi. Ten si na vás rozpomene a dá vám klíč ke skladišti.

  U skladiště zlikvidujte hlídače, pobijte všechny příslušníky gangu, vydejte se do podzemí a zabijte jejich bosse. Jakmile budete se vším hotovi, jděte to oznámit vašemu ruskému příteli – opět je třeba hodit kamínek na okno. Ten vám poděkuje a město je spaseno.

 • Autor:  Nejčtenější

  Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

  Dream Of Me

  Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

  A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

  A Day In The Lie

  Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...  Další z rubriky

  Dots and Boxes - dojmy z betaverze

  Dots and boxes

  Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

  Family Farm - dojmy z demoverze

  Family Farm perex

  Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....

  Návod: Awakener - zcela neznámý opilec

  Awakener

  Sympatická adventura s poměrně logickými řešenímu hádanek je vhodná i pro začínající hráče adventur. Pokud byste se i...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!  Najdete na iDNES.cz