Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Život není krásný 4 - návod

  12:00aktualizováno  22. listopadu 9:28
I když hra Život Není Krásný 4 - Back To The Days není nijak přehnaně obtížná, jistě vám přijde vhod návod pro případ, že byste snad někde zakysli.

Rady do úvodu:

 • pokud nebudete mít dostatek hitpointů a situace to bude umožňovat, utečte a nechte se ošetřit v ordinaci, nikdy nevíte, kdo na vás po cestě zaútočí
 • pamatujte, že z každého zabitého nepřítele získáte určitý finanční obnos a zkušenosti, takže se střetům nevyhýbejte
 • průběžně si kupujte lepší zbraně dle vaší finanční situace
 • vždy u sebe mějte jednu dávku drog pro zlepšení zdravotního stavu
 • ukládejte tak často, jak to jen bude možné

  Začínáte ve svém bytě. Rozsviťte světlo v předsíni pomocí vypínače a vydejte se na chodbu. Domovníka si prozatím nevšímejte a vydejte se ven směrem k obchodu. Jděte do jeho zadní části, kde naleznete bezdomovce, kterého připravte o život. Získáte kleště a cigaretu. Vraťte se zpátky do bytu a na skříň použijte kleště, získáte kartičku pojištěnce, díky níž vás za malý poplatek ošetří lékař v místní ordinaci. Při cestě ven z bytu prokecněte domovníka a slibte mu pomoc s vandaly. Dostanete klíč od sklepa. Do něj se vydejte a zlikvidujte všechny nezbedníky.

  Poté se vraťte k domovníkovi - získáte peníze a klíč od poštovní schránky. Tu hned vybrakujte, najdete vzkaz. Prohlédněte jej a z bytu zavolejte na uvedené číslo. Jděte na mapu a vydejte se k obchodu. Promluvte s dealerem drog a on vám sdělí polohu romské komunity, do které se vydejte. Na zemi seberte jeden kamínek a u vstupu odpovězte správně na otázku a promluvte si s králem a ptejte se na nový gang. Dá vám úkol, který s vaším problémem moc nesouvisí, ale bohužel je třeba jej vyřešit. Při odchodu od krále seberte na zemi ležící pohrabáč.

  Jděte k vile a do pravého horního okna hoďte kamínek. Seznámíte se s Rusem, autorem tajemného dopisu ve vaší schránce. Sdělí vám polohu skladiště, ve které sídlí gang, který chcete zničit. Vydejte se k němu. Ze země zde seberte plechovku spreje a vydejte se k obchodu. Zde jděte dozadu, kde jste zmasakrovali bezdomovce a pohrabáčem otevřete kanál. Ve stokách zlikvidujte všechny bezdomovce a vydejte se k druhému východu, který ústí do zavřeného obchodu. Z police seberte vodku a z krabice foťák a cigarety, vyjděte se zpět.

  U kanálu nad zabitým bezdomovcem nasprejujte zeď a poté dílko vyfoťte a běžte jej ukázat cikánskému králi. Dostanete další úkol – zabít Suhraje. Tak do toho. Vymlaťte všechny jeho nohsledy, ale zjistíte, že Suhraj uteče. Tuto novinku běžte sdělit králi, který bude dělat, že si nic nepamatuje. Běžte k doktorovi a kupte lék na schizofrenii, který vložte do vodky a dejte ji cikánskému králi. Ten si na vás rozpomene a dá vám klíč ke skladišti.

  U skladiště zlikvidujte hlídače, pobijte všechny příslušníky gangu, vydejte se do podzemí a zabijte jejich bosse. Jakmile budete se vším hotovi, jděte to oznámit vašemu ruskému příteli – opět je třeba hodit kamínek na okno. Ten vám poděkuje a město je spaseno.

 • Autor:


  Nejčtenější

  Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

  Oolite

  Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

  RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

  RoonSehv: NeTerra

  Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...  Další z rubriky

  Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

  2011

  První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

  Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

  Osada

  Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

  Dots and Boxes - dojmy z betaverze

  Dots and boxes

  Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.  Najdete na iDNES.cz